PAR MUMS

MŪSU DEVĪZE - JŪTIES KĀ MĀJĀS! Mājās ir labi un vienmēr gribas atgriezties. Mājas sajūta ir tā, kas ļauj mazulim veiksmīgi īsā laikā adaptēties, ātrāk pārvarot bailes no jaunas vietas, kurā ilgāks laiks jāpavada bez vecākiem. Mājas vide rada drošības sajūtu un vēlmi  iepazīt sevi, citus bērnus un apgūt visu jauno. 

Individuāla pieeja katram bērnam

Piedāvājam profesionālu apmācību atbilstoši bērna vecumam ar individuālu pieeju, lai katrs bērniņš izkoptu un attīstītu savas prasmes. Bērnudārza grupiņā ir neliels bērnu skaits, kā rezultātā pedagogi katram bērnam velta pietiekami daudz uzmanības.
Ja bērniņš neprot patstāvīgi ēst vai iet uz podiņa, nav atradināts no pamperiem u.tml., tad māmiņas var būt pilnīgi mierīgas, jo bērnudārza „Kamoliņš” silītes grupiņā tas viss ir paredzēts.
Alerģiskiem bērniem izstrādājam atsevišķu ēdienkarti, ņemot vērā viņu veselības stāvokli.

PPII „ABC pasaka" gaida Jūsu mazuli vecumā no 1 gada vecuma līdz 6 gadiem.

 

Info par pakalpojuma izcenojumiem

Maksa par bērna uzturēšanos bērnudārzā „ ADC pasaka” ir 370,00 EUR mēnesī.

Maksa par bērnu ēdināšanu ir 4,50 EUR dienā (brokastis, pusdienas, launags). 

Pie mums visi darba materiāli ir iekļauti cenā, par tiem nav jāmaksā papildus. Bērniem tiek iegādāts papīrs, kartons, plastilīns, līme, krītiņi, dažādas attīstošās spēles, rotaļlietas utt.

 

Maksa par bērna izglītošanu iestādē (mācību maksa) tiek samazināta, ņemot vērā:

  • noslēgtos līgumus starp pirmskolu un pašvaldībām par līdzfinansējuma piešķiršanu pēc deklarētās dzīves vietas*;

BABĪTES NOVADS   

  • 298 eiro/mēnesī par bērniem 1,5 – 4 g.v.

  • 232 eiro/ mēnesī par bērniem 5 – 6 g.v.

  • Rīgas pašvaldības līdzfinansējums -  231.00 EUR/mēnesī.

  • JŪRMALAS PILSĒTĀ - līdzfinansējums privāto pirmsskolas izglītības iestāžu pakalpojumu saņemšanai 1,5-4 gadus veciem bērniem – 215,04-235,84 EUR/ mēnesī.

  • Mārupes novads - līdzfinansējums privāto pirmsskolas izglītības iestāžu pakalpojumu saņemšanai 1,5-4 gadus veciem bērniem –228,00 EUR/ mēnesī.

 

* Pašvaldības līdzfinansējums un valsts dotācija tiek piešķirta bērnam, kas sasniedzis 1,6 gadu vecumu un atrodas pašvaldības bērnudārza rindā.

Par rindas kārtību un pieejamām brīvām vietām zvanīt uz

tālr.:+371 22887878